У роботі бібліотека керується наступними правилами:

Бібліотека – для усіх:

увага та повага - кожному.

У шкільній бібліотеці все повинно бути прекрасним:

і книга, і обладнання,

і бібліотекар.

Бібліотека – місце психологічного розвантаження.

Бібліотека – інформаційний центр освітнього закладу, де запит читача понад усе.

Сіяти розумне, добре, вічне.

  В нашій бібліотеці Ви можете:

користуватись абонементом та читальним залом;

підготувати реферат,

цікаве повідомлення;

узяти участь у заходах, що проводить бібліотека;

стати членом активу бібліотеки;

отримати в тимчасове користування видання з фонду бібліотеки терміном на 15діб.

 

Тож не минайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки,

Нема прекрасніших доріг,

Ніж в цей все людний храм науки.

Кобзар
Валентина
Миколаївна, 
бібліотекар школи

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ  ПРО БІБЛІОТЕКУ

Рік  заснування  бібліотеки 1991 рік

Місце розташування бібліотеки    ІІ  поверх

Загальна площа   57 кв.м   

Наявність читального залу: поєднаний з абонементом 

кількість посадочних місць-    16              

Графік роботи бібліотеки    08.00 -16.00

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості»,«аптека для душі».

      Фонд бібліотеки:

загальний фонд – 10856
кількість художньої літератури – 8295
кількість брошур, журнал – 60
науково- методична література -722
періодичні видання- 1
кількість підручників - 2006

БІБЛІОТЕЧНІ ПРАВИЛА

1. Зайшовши у бібліотеку, привітайся.

2. В бібліотеці не можна шуміти, штовхатися, спішити. Навіть, якщо ви прийшли    втрьох, потрібно себе вести так, щоб ніхто не почув вашої розмови, тупоту.

В бібліотеці повинна бути тиша.

3. Взяв книгу з полиці, не сподобалась, постав її на те саме місце.  В бібліотеці кожна книга має своє певне місце.

4. Коли просиш у бібліотекаря якусь книжку або допомогу у пошуку книжки, не забувай про "будь ласка" та "дякую".

5. Поверни книгу до бібліотеки вчасно. Бібліотечну книгу можна тримати 15 днів, а якщо вона дуже велика - місяць.

6. Коли ти вже йдеш з бібліотеки, не забудь сказати "дякую" та "до побачення".


Генеалогічне дослідження «Дерево мого роду»

 

    Вивчати історію своєї сім'ї необхідно, саме вона виховує гордість за приналежність до свого роду, свого прізвища, бажання стати такими ж, як пращури. Дитина, яка дізнається про минуле своїх близьких, відчуває себе частиною великого і надійного цілого, вона занурюється в добру і вдячну атмосферу, необхідну для нормального розвитку. У дитинстві починає формуватися почуття відповідальності перед пам'яттю своїх предків.

  У  генеалогічному дослідженні «Дерево мого роду» взяли участь здобувачі освіти 4 класу. Фантазії учасників не було меж. Адже створювати родовідні дерева дітям допомагали їх найближчі люди – мами, тата, бабусі, дідусі. Роботи були представлені в різних жанрах.

 

   Ми вдячні дітям та їхнім батькам за активну участь у дослідженні, за якісно проведену пошукову і творчу роботу, за виховання власних дітей у найкращих традиціях українського народу.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

Увага!

Оголошується відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек -2021!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК- 2021

      30 вересня до шкільної бібліотеки завітали маленькі читачі, учні 1 класу, на бібліомандрівку у чарівний книжковий ліс,щоб знайти найважливіший скарб.

                                                                                      День бібліотворчості.

                            ART – TIME «Моя лялька мотанка – ниточками змотана»

                                                     ( виготовлення родинних оберегів)

З метою виховання любові  до рідного краю, його традицій, промислів, бажання вивчати минуле, берегти та примножувати традиції українського народу  у шкільній бібліотеці проведено майстер-клас « Моя лялька - мотанка  ниточками змотана» для здобувачів освіти 5 класу. Із задоволенням діти створювали свою першу ляльку, ляльку-оберіг, яка допомагатиме їм у житті і захищатиме від усякого лиха.  Зазвичай найулюбленішою  і пам’ятною є лише та лялька, яка зроблена своїми руками.  Лялька-мотанка  – це символ  родинного затишку,  добра  та благополуччя.

 

 

 


 

День вишиванки-2021

 

   Цей день присвячений гордості нашого народу - українській вишиванці.

 

  Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято. У третій четвер травня щорічно у світі відзначається День української вишиванки.

 

 

 

    Літописець долі народної

   Щороку навесні, коли все навколо розцвітає і буяє пишним цвітом, а саме 14 травня ми вшановуємо пам'ять геніального українського письменника – Василя Стефаника.

  Цього року минає 150 років від дня його народження. Творчість Василя Стефаника – одна з яскравих сторінок української літератури, її окраса, її гордість.

День пам'яті та примирення

  8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 Ці історичні дати завжди оповиті смутком - за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь.

Також у ці дні ми висловлюємо слова безмежної вдячності та глибокої шани нашим мужнім і хоробрим захисникам - ветеранам Другої світової війни, які 76 років тому відважно побороли нацизм, і сміливим хлопцям та дівчатам, які боронять кордони України в наші дні.

    Щиро бажаю їм і кожній родині міцного здоров'я, злагоди і благополуччя! Нехай над нашими головами завжди буде мирне небо!

       Слава Україні!

 

«Подорож у далекий минулий 1986 рік»

26 квітня виповнюється 30 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності. Здобувачі освіти 4 класу вітали учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Тетяну Миколаївну Кобзар.

 

Ліна Костенко - "блакитна роза поетичного саду України"

  Сьогодні, 19 березня, день народження одній із найвідоміших українок сучасності. Ліну Костенко вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами. Ліна Костенко - "блакитна роза поетичного саду України".

 

 

   Наш Шевченко

І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим, тихим словом.

                      Т.Г. Шевченко

     Кожного року в березні місяці українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина – Т.Г. Шевченка. Все життя поета було сповнене любові до України та свого народу. В творчому доробку Великого Кобзаря твори пронизані болем за долю рідної землі.

    До 207-річчя від дня народження письменника в шкільній бібліотеці  розгорнуто книжкову виставку «Наш Шевченко», картинну галерею «Поезія Т.Шевченка очима дітей»  та проведено літературні читання.

Літературний екскурс «Шляхами долі Лесі Українки»

     25 лютого вся Україна відзначає 150-річницю від дня народження доньки українського народу Лесі Українки.

     В читальному залі шкільної бібліотеки зібралися шанувальники таланту видатної поетеси, жінки-легенди – Лесі Українки. Літературний екскурс «Шляхами долі Лесі Українки» було проведено із здобувачами освіти 4 класу.

   Про цікаве та нелегке життя відомої письменниці учні дізналися під час перегляду презентації «Життєві дороги Лесі Українки», познайомилися з  книжковою виставкою «Ні! Я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає!», переглянули мультфільм «Біда навчить», послухали вірш Лесі Українки «Хто вам сказав, що я слабка…», який виразно та емоційно прозвучав у виконані Бабенко Дарини.

    На завершення екскурсу всі разом склали квітковий віночок вшанування пам’яті Л. Українки, яка дуже любила квіти. Кожна квітка у ньому – особлива, бо символізує певну Лесину чесноту.

    Ми завжди будемо пам’ятати, Лесю, про твою мужність, силу, сміливість , а безсмертні твори твої будуть для нас прикладом для наслідування!

 

  Творчі роботи  за творами  Лесі Українки  вражають своєю фантазією, незвичними знахідками та оригінальністю, талантом, майстерністю виконання робіт та заслуговують похвали! Ми дякуємо  учням та батькам за участь, творчість і допомогу!

 

Робити добро завжди приємно!
   Несподіваним та приємним сюрпризом для шкільної бібліотеки Улянівського ліцею стали книги та журнали, подаровані заступником директора з навчально-виховної роботи Мартинюк Г.Н., педагогом-організатором Єршовою О.Л., вчителем початкових класів Рибась І.В., здобувачами освіти: Кіріловою Розою, Кіріловою Олександрою, Кіріловою Веронікою, Постернаком Олександром, Постернаком Андрієм, Рибась Вікторією та її мамою, Дилитюком Романом, Рудь Вікторією та її маленьким братиком Сергійком, Рибась Юлією.
    Ми щиро і безмежно вдячні вам за подаровані книги і журнали, бо впевнені – вони обов'язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні навчально-виховного процесу та просто принесуть задоволення від прочитаного.
    Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Тож проявіть свою добру волю - подаруйте бібліотеці хорошу книгу!!!!

 

День безпечного Інтернету

  09 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Складно уявити без нього наше сучасне життя! В Інтернеті ми можемо знайти безліч цікавинок! У будь-який момент ми можемо поспілкуватися із друзями з кожного куточку світу! Можемо надіслати листа та отримати відповідь протягом хвилини! Але завжди треба бути дуже уважним! Для користувачів Інтернету існують певні правила та застереження! Ось декілька віршованих правил.

 

Всесвітній день читання вголос
Читай! Книги – найкращі друзі.
Читай! Книги – ліки для душі.
Читай! Хто багато читає – той багато знає.
Читай! Читання – найкраще навчання.

Книжкова інсталяція "Книговичок"

        Справжня окраса шкільної бібліотеки Книговичок зі своїми друзями – читачами.

 

Майстер-клас «Дивовижні сніговички»

   Яка зима без  Сніговика? Великі та маленькі, добрі та потішні, з морквяним носом та старим відром на голові, народжуються вони, як за велінням чарівної палички на наших подвір’ях, з любов’ю  зліплені дитячими та дорослими долоньками…  На жаль, зима не завжди радує снігом…

    Але юні читачі шкільної бібліотеки -   учні 1-го класу  разом зі своєю вчителькою Гришко О.М не розчаровані. 17 грудня 2020 року вони завітали на майстер-клас «Дивовижні сніговички», щоб зробити  казкового персонажа, який  розважає всіх під час новорічних свят і є частим супутником Діда Мороза та Снігуроньки.

    Отже, як би там не було, але про сніговичків  не треба забувати взимку, навіть якщо немає снігу…

28 листопада

День пам'яті голодоморів

''Не дайте зарости стежині пам'яті ''
Засвіти свічку.
Цей вогник символізує нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів
співвітчизників.
Це - знак нашої пам'яті.
Це - святий вогник, який зігріє душі загиблих.

 

Літературними стежками Європи

    Здобувачі  освіти охоче відвідали виставку "Літературними стежками Європи", яка познайомила   їх з творами відомих письменників європейських країн, які є в  нашій бібліотеці. У світовій літературі  є безліч письменників, творчість яких вважається не тільки найвищим злетом національної культури, але і її найхарактернішим втіленням. Для Італії таким митцем є Данте, для Англії – Шекспір, для Іспанії – Сервантес, для України – Шевченко. Цей перелік можна провадити далі.

   Тож пропоную всім завітати на книжкову виставку, яка об’єднує  геніїв слова за географічною ознакою – письменників Європи, які залишили нам воістину багатогранну спадщину – свої твори.

   День української писемності і мови

  9 листопада у День української писемності і мови, у шкільній бібліотеці здобувачі освіти 11 класу разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Мартинюк Г.Н., бібліотекарем Кобзар В.М. та учителем фізичної культури Монічем В.В долучилися до написання ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Виклики книжкової ери».

УВАГА!!!  УВАГА!!!  УВАГА!!!

      З 01 жовтня 2020 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек в нашій бібліотеці стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Гасло місячника «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

     Головна мета Всеукраїнського місячника – привернення уваги до екологічних проблем і активізація роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління спільно з учасниками освітнього процесу.

 

    Бібліотека запрошує всіх бажаючих взяти участь

у просвітньому проведенні місячника.

     Відеофлешмоб «Збережи планету!»

     Активні читачі шкільної бібліотеки взяли участь у відеофлешмобі «Збережи планету!», де закликали віддати свій голос за матінку-природу, за збереження екології довкілля та чистоту Землі.

Фотозона «Жити в стилі ЕКО вчить бібліотека!»

   В рамках Всеукраїнського місячника  «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» у бібліотеці була облаштована  фотозона «Жити в стилі ЕКО вчить бібліотека!».  Всі любителі природи, а  таких виявилось чимало, змогли зробити собі цікаві та незвичайні фото.

Конкурс малюнків, аплікацій та витинанок  «У долі природи – наша доля»

   Ефективним способом виховання ціннісного ставлення до природи є творчість наших читачів на екологічну тематику.  Здобувачі освіти початкової ланки залюбки взяли участь у цьому конкурсі, який проходив  з 05 по 09 жовтня 2020 року.

                                                                           Екомайстерня «Екологічний дизайн»

      Всеукраїнський місячник «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» продовжується. В роботі родинної екомайстерні «Екологічний дизайн» взяли активну участь учні 2 класу. Всі роботи, котрі були представлені на виставку, вражали своєю фантазією, незвичними знахідками та оригінальністю. талантом, майстерністю виконання робіт та заслуговують похвали! Тому дякуємо всім учням та їхнім батькам за участь у виставці! МОЛОДЦІ!

     Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!

Тренінг "Збережи красу природи"

  12 жовтня 2020 року для здобувачів освіти 7 класу проведено екологічний тренінг "Збережи красу природи". Учасникам тренінгу було запропоновано такі вправи: " Яблуко- модель Землі",  "Міні-лекція", "Екологічний календар", "Екологія в літературі", "Екоскринька із загадками", екологічна фізкультхвилинка. По завершенню тренінгу всі учасники  виконали вправу- проєкт "Віддай свій голос за планету".

                                              Еколо­гічний турнір  «Себе я бачу в дзеркалі природи»

    З метою  виховання в учнів лю­бові до природи, бережливого став­лення до неї, усвідомлення того, що їм жити в XXI столітті, а тому обов’язком юного покоління є не допустити екологічного лиха, врятувати красу на землі, 08 жовтня 2020 року  класним керівником Поповською І.С.  було проведено екологічний турнір "Себе я бачу в дзеркалі природи" для учнів 9 класу, під час якого  вони аналізували негативні наслідки науково - технічного прогресу, розв’язували екологічні задачі та різні  завдання природничого характеру.

    ЩЕДРІ ДАРИ ОСЕНІ

     За вікнами осінь... Золота пора року, яка своїм золотим пензликом розмальовує  листя дерев та квітів. Ця пора завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми.

   З настанням осені з’являється величезна кількість природного матеріалу, з якого можна зробити цікаві і оригінальні вироби своїми руками.

    Назва виставки «Щедрі дари осені», яка відбулася 05 жовтня говорить сама за себе. Вона включала вироби, присвячені розмаїттю дарів землі тої пори, яку в народі не даремно називають «золотою». На виставці  були представлені осінні композиції з плодів, квітів та природних матеріалів.

Екскурсія до бібліотеки – нові враження і нові друзі!
У теплий сонячний день, 30 вересня 2020 року , з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек, до шкільної бібліотеки завітали здобувачі освіти 1-го класу разом із класним керівником Гришко О.М. на пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівний світ книги».
Екскурсія до бібліотеки – нові враження і нові друзі! А вражень у маленьких читай ликів і справді вистачає. Адже яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихнути на нові пригоди, на здійснення заповітних мрій.
Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.

Всеукраїнський день бібліотек

   25 вересня 2020 року в районному будинку культури ім. Шевченка відбулося свято до Всеукраїнського дня бібліотек.

Самоосвіта бібліотекаря

День вишиванки

          Повіднаходила крапельку фото у вишиванках

Ех, є що згадати!!!

 Інтелектуальне літературно-мовне кафе "Словечко"

  Літературний квест «Стежками творчості Шевченка»

    У рамках Шевченківської декади, присвяченої 206-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка, 6 березня 2020 р. у школі було проведено літературний квест «Стежками творчості Шевченка» для учнів 5-х класів.

   Проведення такого заходу сприяє збагаченню знань учнів про життя і творчість Великого Кобзаря, вихованню національної свідомості, розвиває навики самостійної, командної та творчої роботи, стимулює творчі здібності.

    Із великим задоволенням учасники квесту, а саме команди: «Кмітливі» (дівчата) та «Ерудити» (хлопці) подорожували творами Великого Кобзаря, долаючи «перешкоди», тобто виконуючи цікаві завдання на різних станціях: «Біографія Шевченка», «Реставратор», «Загадкова карточка», «Художня», «Кмітливі», «Шевченкова поезія», «Шевченкові заповіти», «Декламатор».

   Кінцевою станцією був скарб, який знайшли команди. Це – книга Тараса Шевченка «Кобзар», в якій є прекрасні вірші, які навчають любити Україну, рідну землю, рідний край, народ, мову.

 Творчі поробки до творів Т.Г.Шевченка у форматі 3-Д були зроблені найменшими читачами шкільної бібліотеки разом зі своїми батьками.

 

Правознавчі мандри «Казки читаємо – права вивчаємо»

 

    В рамках тижня правової освіти  10 грудня 2019 року для  учнів 4 класу було проведено правознавчі мандри «Казки читаємо – права вивчаємо». Юні читачі, разом з відомими казковими героями, вирушили у подорож до країни Права з такими зупинками:

— «Пошта казкових героїв»;
— «Захищаємо права казкових героїв»;
— «Виконуємо свої обов’язки»;

  арт-галерея «Смішарики і їх права»

    Діти  жваво відповідали на запитання гри, вміло захищали права казкових героїв і продемонстрували, що вони добре знають свої права і обов’язки. Потім, щоб закріпити отриману інформацію, грали в інтерактивну гру «"Впіймай право за хвіст", гру «Правовий футбол» та розфарбовували малюнки «Смішарики і їх права». На завершення мандрів учні склали  правове дерево «Я маю..».

                                                                                                                                             Імпровізований «Читацький паркан»

          Протягом місяця для учнів та вчителів у бібліотеці працював імпровізований «Читацький паркан», на якому всі охочі мали змогу розмістити свої пропозиції, зауваження, побажання шкільній бібліотеці.

 

                   Інтерактивний кардмейкінг

 

  Інтелектуальний каламбур «Юні ерудити"

             23 жовтня команди хлопців та дівчат  6 класу змагалися у  інтелектуальному каламбурі «Юні ерудити», де проявили свою майстерність, кмітливість, винахідливість та розкрили свої здібності у конкурсах: "Кольорова вікторина", "Народна мудрість",«Ерудит-конструктор», «Склади казку сам», "Реалії". За правильні відповіді вони отримували гроші у вигляді «читайликів». 

 

             Районний захід "Читацький паркан"

        18 жовтня 2019 року на березі моря у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» відбувся районний захід «Читацький паркан", на якому учасники провели для дорослих читачів цікаве смайл-опитування по казках. Потім відбулася іміджева презентація  найулюбленішого твору, екскурсія до районної дитячої та дорослої бібліотек. По завершенню заходу був проведений флешмоб з кричалками та запальним танцем.

 

    Музична бібліогра «Веселі посиденьки. Хвилинки гарного настрою»

          З давніх часів в усіх куточках світу люди співають і грають на музичних інструментах, танцюють та створюють нову музику.
   Для багатьох вона – радість та захоплення, які допомагають провести час  у дружньому колі або ж насолодитися її звучанням наодинці.
   15 жовтня для  всіх меломанів 5 класу проведена музична бібліогра «Веселі посиденьки. Хвилинки гарного настрою». В ході гри всі меломани занурилися у  чарівний світ музики та здійснити подорож музичними нотами, за кожною з яких  приховані цікаві завдання, неймовірні факти та корисні книжки.

 

   Казковий диліжанс" Книжковий переполох у країні Читландії"

10 жовтня 2019 року для здобувачів освіти 3 класу проведений  казковий диліжанс" Книжковий переполох у країні Читландії", де всі книги переплуталися і їхні герої розлетілися хто куди. Тому всі присутні  відправилися в подорож до країни Читландії, щоб допомогти розставити все по своїм місцям. Почався шлях з "Казкового лабіринту", потім всі відповідали на запитання вікторини "Лист із пляшки" та "Хто… Хто?", визначали, які речі належать різним казковим героям, відгадували загадки з чарівної яблуні, вирішували  кросворди і грали в гру «Кіт у мішку». Діти здолали всі перешкоди і допомогли книжковим героям повернутися до своїх казок.

 

Дублер-шоу "Бібліотекар на годину"

   Якби ви потрапили до нашої шкільної бібліотеки, ви були б дуже здивовані, що за столом обслуговування читачів замість бібліотекаря сидять діти шкільного віку. Цікаво та весело промайнули години, які вони із задоволенням провели в бібліотеці на дублер-шоу "Бібліотекар на годину". Вони як справжні бібліотекарі і обслуговували, і реєстрували читачів, проводили бесіди біля книжкових поличок, радили, що прочитати, допомагали при обслуговуванні школярів. В ролі бібліотекарів спробували свої професійні навики не тільки дівчата Нагорнюк Людмила (4 клас), а й хлопці Гришко А.( 5 клас). На згадку про цей день мої дублери запропонували відвідувачам зробити креативну селфі-фотографію з книгою.

 

Бібліорейс в «Країну непрочитаних книг»

    04 жовтня 2019 року маленькі відвідувачі Нової української школи,учні 1-го класу, здійснили бібліопотягом бібліорейс в «Країну непрочитаних книг». Під час бібліорейсу вони побували на різних станціях: «Знайомство», «Казковий ярмарок», «Бібліоперон», «Перевтілення», гра «Ти мене, напевно, знаєш, якщо казочки читаєш».На згадку від бібліорейсу маленькі читачі отримали солодкого метелика з прислів’ями про книгу.

   Хочеться вірити, що подорож в країну ще непрочитаних книг відкрила для дітей багато нових імен та цікавих добрих книг, які вони обов'язково прочитають.

 

Polatus mela com est:


Maecenas vestibulum mollis diam. Pellentesque ut neque. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus.

Proin sapien ipsum, porta a, auctor quis, euismod ut, mi. Aenean viverra rhoncus pede. Pellentesque morbi habitant morb.

ООО «Компания» | ул. Пушкина 100 | 101000, Москва 

email: company@mycompany.com